ПОЛЬСЬКА МОВА В ЗНУ: СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ

Прагнення вивчити іноземну мову має різну мотивацію: для когось - то один із шляхів краще пізнати іншу приваблюючу країну, її народ; хтось за-своює чужоземне мовлення людей, серед яких би хотів започаткувати свою справу, а той утвердитися для нового життя; комусь може бути соромно, що він не знає мови, яка для батьків чи одного із них колись була рідною…

Читати ще

Головна сторінка Запорізьке Обласне Товариство Польської Культури ім. А. Міцкевіча

Запорізьке Обласне Товариство Польської Культури ім. А. Міцкевича було організоване в 1992 році в місті Запоріжжі на Південно-Східній частині України. Заснування і розвиток Товариства співпало з динамікою змін, що відбулися в країні, так як саме в цей час виникли в Україну умови для відродження і розвитку культур національних меншин.

Діяльність ЗООПК ім. А. Міцкевича спрямована на відродження і поширення традицій, мови та культури Польщі, об'єднання поляків і людей польського походження і відновлення ними своїх коренів.

Голови Товариства:

1992-1997 рр. - Першим Головою був нині не живих професор лінгвістики, Єжи Розенбаум.

1997-2010 рр. - Доц. к.т.н. Юрій Павлюк.

2010 р. - Ольга Павлюк.

В даний час при ЗООПК ім. А. Міцкевича діє недільна школа «Лех» (директор - доц. к. т. н. Ігор Ліпкевіч), театрально-естрадна група «Польські квіти» (керівник Наталія Руколянская), фольклорний ансамбль «Пернач» (керівник - полковник у відставці Григорій Вербицький), лауреат багатьох міжнародних фестивалів, літературно-художнє Об'єднання «Різнобарвний світ» (керівник Ольга Павлюк), «Клуб Сеньйорів» (керівник Катерина Снурнікова).